تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 14079
تاریخ انتشار : ش, 1394/12/01 - 14:48
بهروز نعمتی در خصوص حمایت برخی از مفسدان اقتصادی مثل کرباسچی از لیست اصلاح‌طلبان در شرایطی که اصلاحات داعیه‌ی مبارزه با فساد اقتصادی را گفت: کرباسچی صاحب یک فکر است و از فکرش حمایت می‌کند و این لیست ائتلافی هم که تشکیل شد، صاحب افکار مختلفی است.

به گزارش پایگاه خبری مغان امروز، بهروز نعمتی عضو لیست اصلاحات در انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص حمایت برخی از مفسدان اقتصادی مثل کرباسچی از لیست اصلاح‌طلبان در شرایطی که اصلاحات داعیه‌ی مبارزه با فساد اقتصادی را دارد، گفت: پرونده کرباسچی، موضوعی است که رسیدگی شده و بعد از اتفاقاتی که افتاد حکمش صادر شده و از طرفی کرباسچی معتقد بوده که در فساد دخالتی نداشته است.

 

وی در پاسخ به این سوال که "پس آقای کرباسچی از لیست اصلاحات حمایت می‌کند؟"اظهار داشت: کرباسچی صاحب یک فکر است و از فکرش حمایت می‌کند و این لیست ائتلافی هم که تشکیل شد، صاحب افکار مختلفی است.

 

عضو لیست جبهه اصلاحات در انتخابات مجلس شورای اسلامی در خصوص نفش کرباسچی در جبهه اصلاحات در انتخابات پیش‌رو گفت: کرباسچی به عنوان رئیس حزب کارگزاران است و بالاخره افراد مختلفی در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بوده‌اند که من در جریان مذاکرات آن‌ها نیستم.

انتهای پیام/دیدگاه شما