تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13316
تاریخ انتشار : ج, 1394/09/06 - 09:42
مغان امروز: مربی بلندقدترین بسکتبالیست نوجوان ایران به وی گفته است: جایگاهت در بسکتبال محفوظ است و بعد از پایان دوره درمان می توانید در تیم حاضر باشید.

وحید ابوطالبی عضو تیم ملی نوجوانان ایران که چند ماهی است از ناحیه کمر و پا مصدوم شده و در حال حاضر دوره درمانش را می گذراند در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری مغان امروز گفت: مربی بنده در تماسی که با بنده داشت گفت: جایگاهت در ورزش بسکتبال محفوظ است و هر وقت از بند مصدومیت رها شدی می توانید به تیم برگردید.

 

وی در خصوص وضعیت جسمانی خود گفت: آخرین عمل جراحی بنده در تاریخ 22/7/94 بود که با نظر پزشکان امیدوارم به زودی دوباره به بسکتبال برگردم.

 

ابوطالبی در خصوص سوالی در رابطه با حمایت های مسئولان گفت: آخرین باری که از بنده حمایت مالی شد در اردیبهشت سال 94 بود که مبلغ 400 هزار تومان بود که ان هم پس از 4 ماه پیگیری توانستم دریافت کنم.

 

این درحالی بود که در دی ماه 93 مدیرکل ورزش و استان اردیبل قول یک میلیون تومان را داده بود و لی پس از گذشت 4 ماه از قول مدیرکل در نهایت 400 هزار تومان از ان به من رسید و هنوز از بقیه کمک مالی خبری نیست.

 

وی گفت: البته مربی بسکتبال آقای جابر لایقی به همراه مسئولین بهزیستی و ورزش و جوانان بیله سوار یک بار به عیادت بنده امدند که اداره بهزیستی مبلغ 500 هزار تومان در زمان ریاست خانم رویا اقبالی مساعدت کرد.

 

وی گفت: بعد از آن حمایت مالی که داستان غمباری بود هیچ گونه حمایت روحی از سوی هیچ مسئولی از بنده نشد و تنها در عمل آخرم مسئول ورزش و جوانان چند لحظه ان هم به صورت تلفنی با بنده تماس داشتند.

 

این بسکتبالیست نوجوان کشور با بیان اینکه تا به حال 3 بار عمل جراحی بر روی پایم انجام شده گفت: در طول این مدت همیشه مربیان لطف داشته اند و گفته اند هر زمانی که از بند مصدومیت رها شدید می توانید به تمرینات برگردید و جایگاهتان در ورزش بسکتبال محفوظ است.

انتهای پیام/

 دیدگاه شما