نظرسنجی

مهمترین خواسته شما از نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار چیست؟


یادداشت و مقاله

 ایران، سوریه نیست
یادداشت/
حجت الاسلام محمد ادریسی
دیوان مناسبات!
یادداشت/ محمدسعید ابراهیمی
محمدسعید ابراهیمی
 پيشرفت بیله‌سوارمغان در گرو استقلال نمايندگي مجلس
يادداشت/اميدعلي رعنايي
/اميدعلي رعنايي
سیاسی بازی در مغان
يادداشت/ ايرج بيگدلو
ايرج بيگدلو
اخبار مهم

پروژه قدیس سازی از شهردار هفت ماهه:
نجفی بارها در برابر خبر استعفایش گفته بود که در مقام شهردار تهران محکم ایستاده ام و هیچ قصدی برای استعفا نداشته و نخواهم داشت. اطرافیان او نیز همیشه چنین خبرهایی را شایعات رقیبان برای تضعیف شهرداری و شورای شهر جدید عنوان می کردند. خبر استعفای نجفی در روز چهارشنبه نیز دقیقا با همین واکنش ها از سوی اطرافیان او روبرو شد.
وضعیت دردآور مبلمان شهری در شمالی ترین شهر کشور/ بازسازی معابر و خیابانهای نابود شده، مطالبه مرزنشینان بیله سواری+تصاویر
صبح مغان گزارش می دهد؛
وضعیت اسف بار معابر عمومی در شهر مرزی بیله سوار به یک معضل اساسی برای مردم تبدیل شده و این امر نارضایتی عمیق شهروندان را به دنبال داشته است.


اخبار شهرستان

 "19 ژانویه" سندی بر پیمان دوباره مردم " جمهوری آذربایجان" با اسلام/ آزادی "قره باغ" تنها به دست مردم امکان پذیر است "19 ژانویه" سندی بر پیمان دوباره مردم " جمهوری آذربایجان" با اسلام/ آزادی "قره باغ" تنها به دست مردم امکان پذیر است
امام جمعه بیله سوار:
امام جمعه بیله سوار گفت: "19 ژانویه" سندی بر پیمان دوباره مردم " جمهوری آذربایجان" با اسلام است و آزادی "قره باغ" نیز تنها به دست مردم این کشور امکان پذیر است.
	مناظره نماينده پارس آباد درباره طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه + عكس
مناظره خانه ملت درباره طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه با حضور جبار کوچکی نژاد نماینده رشت، سلمان خدادادی نماینده ملکان و شکور پورحسین نماینده پارس آباد برگزار شد.
کشف سیگار و تخمه آفتابگردان قاچاق در خیابان گمرک بیله سوار/2 قاچاقچی دستگیر شدند
فرمانده نیروی انتظامی بیله سوار خبر داد؛
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیله سوار از کشف و ضبط نزدیک به 42 هزار نخ سیگار و 68 بسته تخمه آفتابگردان قاچاق در یک منزل مسکونی در بیله سوار خبر داد.
علاج کنید واقعه را قبل از وقوع حادثه
اعتراضات، مطالبات بحق و بجای مردم و در ادامه ایجاد ناامنی، آشوب و اغتشاش توسط ضد انقلاب و سوء استفاده از این مطالبات اخیر، زنگ خطری جدی بود تا از حوادث اخیر درس گرفته و به سرعت به دنبال علاج حادثه بعدی قبل از وقوع رفت.
 کارنامه نمایندگان مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس از نگاه مردم
فرقی نمی کند استاد باشد یا دانشجو، کارمند باشد یا کارگر، در کل از هر قشری که سئوال می کنی چه خبر از منطقه و تحولات آن؟ بی درنگ با ادبیات خاص خود شروع به تعریف و تمجید و یا انتقاد از نماینده می کنند.
حجت الاسلام قیاسی: فرصت موج سواری به دشمنان را نمی دهیم / افزایش قیمت ها در گرانی موجود، حساسیت زاست/ اعتراض به وضع معیشتی را قبول داریم
تشریحی/ تکمیلی راهپیمایی امروز بیله سوار
امام جمعه بیله سوار با بیان اینکه اعتراض به وضع معیشتی را قبول داریم گفت: افزایش قیمت برخی حامل های انرژی در وضعیت گرانی موجود، مسئله ای حساسیت زا است زیرا که عده ای از مردم توان پرداخت پول قبض آب، برق و گاز را ندارند
 ایران، سوریه نیست
یادداشت/
تصحیح خطاها متوقف درتشخیص و کشف آنهاست و تشخیص خطاها متوقف در ایستگاه عبرت هاست پس کشف و تصحیح خطا ها متوقف در ایستگاه عبرت هاست و این یک صغری و کبری ونتیجه گیری منطقی است که هر ذهنی آن را می پذیرد.
نقش آفرینی "ام تی ان" آذربایجان با "موصاد" در فتنه 88 / بصیرت مردم ویروس فتنه را ریشه کن کرد
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیله سوار عنوان کرد
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بیله سوار گفت: تمام سرویس های امنیتی و اطلاعاتی استکبار و دشمن در فتنه 88 فعال بودند حتی سرویس جاسوسی آذربایجان که دست نشانده استکبار است نیز در منطقه اذریابجان فتنه را تقویت می کرد.
نا امید کردن مردم ورژن جدید فتنه گران/ روح امام حسین بساط فتنه 88 را برچید
امام جمعه بیله سوار:
امام جمعه بیله سوار با بیان اینکه هدف فتنه ۸۸سلب اعتماد مردم نسبت یه انقلاب و جمهوری اسلامی بود گفت: دشمن در حال حاضر همان نقشه را با ورژن جدیدی اجرا میکند که آن نا امید کردن مردم است.
حجت الاسلام قیاسی: ۹دی باطل السحر فتنه ۸۸بود
امام جمعه بیله سوار با اشاره به اینکه سران فتنه کشور را به زحمت انداختند اظهار داشت: حضور مردم در روز ۹دی باطل السحر فتنه ۸۸بود.
اختلاف نظر در جامعه باعث پیشرفت می شود
نشست روشنگری با موضوع 9 دی در دانشگاه آزاد بیله سوار برگزار شد
مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاههای آزاد استان اردبیل گفت: اختلاف نظرات در جامعه به شرطی که از دایره دین خارج نشود باعث رشد و پیشرفت خواهد شد.
"9 دی" اختاپوس رسانه ای غرب را شکست داد/ فتنه 88 ماحصل 10 سال برنامه ریزی دشمن بود
فرمانده سپاه بیله سوار در جلسه شورای اداری شهرستان؛
فرمانده سپاه بیله سوار در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: 9 دی که به تعبیر بزرگان انقلاب سوم لقب گرفته است روزی است که اولین بار امپراطوری رسانه و اختاپوس رسانه ای مایوس و اعتراف به شکست کردند.
عکس نوشت/ آقای وزیر؛ حداقل پوشش "اشتون" را به "یانگوم" یاداوری میکردی
وزیر بهداشت درمان و آموزش پرشکی با بازیگر بدون حجاب نقش یانگوم دیدار کرد که انتظار می رفت دقت بیشتری روی حجاب وی داشته باشد.
اقتصاد مقاومتی و کم شدن هزینه های جاری، راه نجات کشور از بحران اقتصادی / جلوگیری از ورود کالا، بازارچه مرزی بیله سوار را فلج کرده است
امام جمعه بیله سوار عنوان کرد:
امام جمعه بیله سوار گفت: وضعیت پولی کشور مناسب نسست و همچنان اشتغال و رکود اصلی ترین مشکل کشور بوده و لذا گرفتاری اقتصادی کشور تنها با اقتصاد مقاومتی و کم کردن هزینه های جاری حل خواهد شود.
ترامپ، پاره تن اسلام را زخمی  کرد/ ترویج پرورش خوک در جمهوری آذربایجان ننگی بر مسئولان این کشور/ مسئولان استان، مشکل سویاکاران بیله سوار را حل کنند
امام جمعه بیله سوار:
امام جمعه بیله سوار ضمن ابزار تاسف از اقدام مسئولان جمهوری آذربایجان در پرورش خوک در این کشور گفت: ننگ باد به سران جمهوری آذربایجان که ابزار بی غیرتی را در کشوری که اکثریت مردم مسلمان هستند ترویج و تبلیغ می کنند.


دیدگاه‌های شما