نظرسنجی

به عملکرد دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی چه نمره ای می دهید؟
پربازدیدترین اخبار
اخبار مهم

ظرفيت كشت و صنعت مغان، پاسخگوی نیاز اشتغال جوانان
نماينده مردم پارس آباد و بيله سوار در مجلس عنوان کرد:
نماينده مردم پارس آباد و بيله سوار در مجلس گفت: زماني در كشت و صنعت مغان 7 هزار نفر بصورت دايم و 3 هزار نفر بصورت غير مستقيم و فصلي مشغول بكار بودند كه متاسفانه اين شركت هم اكنون 600 نفر پرسنل دايمي و 1500 نيروي پيمانكاري مشغول بكار است.
«آتش‌فشان» پلاسکو خاموش نشده است/ شهادت 3 آتش‌نشان/ انجام 50 درصد آواربرداری/راه به طبقات زیرین پلاسکو باز شد/ 16 آتش‌نشان زیر آوار هستند/ سوختگی 2 آتش‌نشان در حین عملیات آواربرداری و نجات
حادثه پلاسکو به روز سوم رسید/ درحال به‌روز رسانی
۵۲ ساعت از آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکوی ۵۴ ساله و فرو ریختن این ساختمان و دفن دست‌کم ۲۰ آتش نشان می‌گذرد و تلاش‌ها برای یافتن پیکرهای قربانیان و افراد زنده احتمالی ادامه دارد.
حادثه پلاسکو به روز سوم رسید/خروج پیکر ۲ شهید
48 ساعت از آغاز آتش سوزی در ساختمان پلاسکوی ۵۴ ساله و فرو ریختن این ساختمان و مدفون شدن حداقل ۲۰ آتش نشان می‌گذرد و تلاش‌ها برای یافتن اجساد قربانیان و احیاناً افراد زنده ادامه دارد.


اخبار ویژه

حجت الاسلام قیاسی: در مراسم ترحیم مرده خواری نکیند / اثر«برجام» بر زندگی مردم تمدید تحریم ها بود
امام جمعه بیله سوار با انتقاد شدید از نحوه برگزاری مجالس ترحیم گفت: در مراسم و مجالس ترحیم مرده خواری نکیند زیرا که اموات ما نیازمند دعا و استغفار است.
اعلام موجودیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل
طی بیانیه ای صورت گرفت؛
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با صدور بیانیه ای اعلام موجودیت کرد.
دستگاه قضایی در موضوع تخریب منابع طبیعی احکام بازدارنده صادر کند
امام جمعه بیله سوار:
امام جمعه بیله سوار گفت: دستگاه محترم قضایی در موضوع پرونده های تخریب منابع طبیعی و اراضی ملی باید احکام بازدارنده صادر کند.
سخنی با سیاسیون!
يادداشت/
وقتی مردم در عمل دستاوردی مشاهده نکنند و اهداف در سفره مردم و معیشت آنها نتواند ملموس باشد آن موقع احزاب میشود بازی با کلمات!
تذکر غیرمستقیم 7 نماینده استان به استاندار اردبیل
نمایندگان استان در مجلس، مقام عالی دولت در استان را مسئول این رویه می دانند و مطابق قانون اعتراض خود به این رفتار را از طریق وزیر کشور به گوش او می رسانند.
امام جمعه بیله سوار:
امام جمعه بیله سوار گفت: در فتنه ۸۸ سعی و تلاش اصلاح طلبان، اجرای پروژه فشار از پایین و چانه زنی از بالا بود.
امام جمعه پارس آباد مغان: به سكوت و مودب بودن نماينده پول نمي دهند
امام جمعه پارس آباد مغان گفت: در حالي كه نمايندگان جمع شده و به همراه نماينده دولت به منطقه مي آيند، بايستي نمايندگان ما هم احساس وظيفه كرده و در منطقه حاضر شوند.
کشت و صنعت مغان؛ ضیافتی برای پرخوری مدیران‏ وارداتی
یادداشت
شاید برای نسل جوان مغان دیدن حال و روز این روزهای کشت و صنعت و دامپروری مغان یا دیدن راهپیمايی اعتراض آمیز کارگران تازه بیکار شده آن چندان آزار دهنده نباشد، اما برای کسانی که عظمت دوران گذشته آن را دیده اند حتی اندیشیدن به اینکه این شرکت در حال احتضار باشد.
سفرهای خارجی استاندار اردبیل؛ فرصت‏ تاریخی یا تعارف ‏سیاسی؟
یادداشت؛
از سفرهای خارجی استاندار اردبیل در آخرین ماه های دولت تدبیر و امید می توان، از دو نگاه فرصت‏تاریخی و یا با دید تعارف‏سیاسی نگاه کرده و مسئله را تحلیل کرد.
پایان افسانه برجام
یادداشت/ شکری‌نیا
عهدشکنی و نقض پیمان آمریکایی‌ها و حتی اروپایی‌ها از سوی مسئولان با تجربه و آینده‌نگر نظام بارها تذکر داده شد و حتی فرجام برجام پیش بینی می شد اما متاسفانه پذیرش اشتباهات و دلبستگی به وعده های دروغین، حجابی بین موافقان ایجاد می کرد که اکنون دیگر برای کنار زدن آن مقداری دیر شده است.
«عدالت حاجی پور» معاون فرماندار پارس آبادمغان شد
يك منبع آگاه گفت: عدالت حاجي پور و داور ممي زاده بخشداران فعلي اسلام آباد و اردبيل به ترتيب به عنوان معاون فرماندار شهرستان پارس آباد و بخشدار اسلام آباد معرفی شدند.
حیای آبروی دولت در گرو رسیدگی به پرونده فیش های نجومی/ حجت الاسلام قیاسی: حوادث اخیر کشور ناکارآمدی دولت را نشان داد
امام جمعه بیله سوار عنوان کرد؛
امام جمعه بیله سوار عنوان کرد: احیای آبروی دولت در گرو رسیدگی به پرونده فیش های نجومی حرام و برخورد با مدیران نجومی بگیر است.
فرمانداران را نمی‌توان یک روزه تغییر داد/ موضوع تجمعات و راهپیمایی‌ها در حوزه وزارت کشور است
وزیر کشور:
وزیر کشور گفت: اینکه بیان می‌شود در روز تعطیل و بدون اطلاع فرماندار را جابجا کریم نادرست است لذا روند جابجایی فرماندار یک ماه طول می‌کشد و نمی‌توان یک روزه این کار را انجام داد .
امام جمعه بیله سوار:
امام جمعه بیله سوار: لیبرالیسم در حال جان دادن است و نباید برخی افراد و شخصیت ها در داخل کشور چشمشان را به این مسایل ببندند.
آقای استاندار؛ اصول مدیریت ابقاء فرماندار موفق و عزل فرماندار ضعیف را می گوید!
این روزها خبر از جابجایی فرمانداران در استان اردبیل همه جا را فرا گرفته اما اینکه دولت و جناب استاندار چه طرح و برنامه ای را از این جابجایی ها دارد بر ما پوشیده است.
دعوت سلیقه ای از خبرنگاران در جلسات اداری شهرستان بیله سوار
قابل توجه فرمانداران
طی روزهای گذشته جلسات متعددی مانند شورای اداری شهرستان و یا جلسات مهم دیگری در محل برخی فرمانداری های منطقه مغان یا در مکانهای دیگری برگزار می شود اما این برنامه ها با دعوت سلیقه از خبرنگاران همراه است
وقتی شورای شهرجعفرآباد از آمدن نماینده مجلس بی خبر می ماند!+تصویر نامه
یک عضو شورای شهرجعفرآباد در یادداشتی اعلام کرد: حضور نماینده مجلس در بخش به اعضای شورا اطلاع رسانی نشده بود.
تغییر فرمانداران در آستانه «انتخابات»/بحث داغ «بومی» و «غیربومی» شدت گرفت
موج تغییر مسئولان اجرایی در استان اردبیل؛
وعده دولت تدبیر و امید در تغییر فرمانداران به استان اردبیل رسید تا در آستانه انتخابات بهار آینده شاهد تغییرات در برخی از شهرستانهای این استان باشیم.
 بیله‌سوار، مشگین‌شهر و سرعین در نوبت بعدی تغییر فرمانداران
فرمانداران جدید اردبیل در نوبت معارفه
وعده دولت تدبیر و امید در تغییر فرمانداران به اردبیل رسید تا در آستانه انتخابات بهار آینده شاهد تغییرات در این استان باشیم.
حجت الاسلام فیاضی: همه جنایت های منطقه زیر سر آمریکاست/ تنها انتخابات «آل سعود» برنامه کشتن پیامبر بود
تشریحی/تصویری راهپیمایی 13 آبان در بیله سوار؛
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در مراسم راهپیمایی 13 آبان شهر مرزی بیله سوار گفت: همه جنایت های منطقه زیر سر آمریکاست و تا زمانی که تابع دستورات قران هستیم باید در مقابل آمریکا ایستادگی کنیم.


دیدگاه‌های شماآخرین اخبار